Mata przestrzenna, Enkadrain

Geomata przestrzenna przeciwerozyjna, system wzmocnienia skarpy, rowu, brzegów rzek, Mata Enkadrain, geosyntetyki   kontakt

Geotess     Typar     Geohydrolex     Geon

Hydrotex     Drefon     Drenotex     Fibertex     Bonar
 
Geowłóknina
Geosiatka
Geotkanina
Mata przestrzenna
Geokrata
Biowłóknina
Geomembrana
Gabiony, kosze
Rury drenarskie z filtrem

Kontakt:
tel.
    531 680 530


kasia@surobud.com.pl

SUROBUD ®
Marian Słobiński


Geomata przestrzenna - przeciwerozyjna

Mata przestrzenna Enkadrain

Rodzina produktów Enkadrain

Drenaż Enkadrain wykonany jest z geokompozytów. Składa się z przestrzennej struktury, która zgodnie z wymaganiami może być zakończona jedno - lub dwustronną geowłókniną, albo warstwą nieprzepuszczającą. Enkadrain jest rezultatem rewolucji w dziedzinie drenażu z zastosowaniem geosyntetyków rozpoczętej przed ponad 25 laty. Obecnie, na rynku program dotępnych rozwiązań Enkadrain jest stale rozszerzany, pod wpływem zapotrzebowania i ciągłego rozwoju, o nowe terytoria działań.

Wszystkie rodzaje produktów Enkadrain są elastyczne, lekkie oraz bezproblemowo dają się zainstalować. Warstwa przesiąkająca składa się z wytrzymałych monofilamentów, które w miejscach styku połączone są termicznie.Ze względu na liczbę wolnych przestrzeni w strukturze przesiąkającej wynoszącej 95% Enkadrain wykazuje wysoką zdolność transportu na jednostkę objętości i zarazem oferuje długotrwały i wytrzymały drenaż.

Od dziesięcioleci efektywność produktu Enkadrain została poparta tysiącami zrealizowanych na całym świecie projektów. Enkadrain znalazł zastosowanie w dziedzinach: drenażu piwnic, ogrodach dachowych, zielonych dachach, składowiskach odpadów (odprowadzenie odcieków i gazów jak i kontrola szczelności), drenażu ulic, zboczy i tuneli.

Produkty Enkadrain nie ulegają rozkładowi, są odporne na mróz i na naturalne substancje i organizmy występujące w gruncie (EMPA).

Jako wynik daleko idącego rozwoju gotowych technologii inżynierowie firmy Colbond połączyli różne struktury, tworząc materiały o właściwościach idealnie dostosowanych do zaistniałych potrzeb. Rodzina produktów Enkadrain dzieli się na:
Enkadrain Standard (np Enkadrain B10)
dostosowany do zadań standardowych, nie wymagających osobnych obliczeń, zapakowany w małych rolach z instrukcją montażu

Enkadrain Premium (np Enkadrain ST/ TP)
grubość produktu: do 20 mm izoluje dźwięki akustyczne

Enkadrain CK
nadający się do specjalnego zastosowania w budynkach, tunelach, budowlach inżynierskich (gubione deskowanie) wyposażony w warstwę przepuszczającą, dostosowaną do indywidualnych potrzeb możliwe zastosowanie warstwy szczelnej odpornej na działanie betonu natryskowego

Enkadrain Wide
5m szerokie maty drenażowe mające zastosowanie w izolacji wysypisk nieczystości stałych i składowisk materiałów niebezpiecznych warstwy przepuszczające i filtracyjne są indywidualnie dobierane do zamówienia, obie warstwy, filtracyjna i przesączająca są zszyte ze soba w reguarnych odstępach.

Enkadrain Findrain
zastosowanie jako alternatywne, w porównaniu do konwencjonalnego drenu francuskiego produkowany w szerokiej gamie drenów pionowych

Na niektórych skarpach można stosować biowłókninę.


Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tym serwisie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.
Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu handlowego.

Geomata przestrzenna Enkadrain