TEFOND PLUS STAR
geomembrana wytłaczana z PEHD

geomembrana kubełkowa
 


Geowłóknina


Geosiatka


Geotkanina


Geokrata


Mata
przestrzenna


z siatką stalową


Biowłóknina


  Ekomata
Kratka
trawnikowa


Geomembrana HDPE


Geomem kubełkowa
Gabiony, kosze

Kocie oczka

Kontakt:
tel.   531 680 530

kasia@surobud.com.pl

SUROBUD
Marian Słobiński


O (nie)używaniu ciasteczek przez serwis.

Folie kubełkowe - Geomembrany kubełkowe.

TEFOND PLUS STAR, geomembrany wytłaczane

membrana z uszczelką elastomerobitumiczną TEFOND PLUS STAR Geomembrany do stosowania m. in. w systemach izolacji zewnętrznych, ścian, fundamentów, tarasów, stropów, stropodachów, "zielonych dachów" oraz w inżynierii lądowej do odwadniania: dróg i powierzchni obciążonych ruchem, dróg kolejowych, zbiorników wodnych, i zapór, kanałów, tuneli i konstrukcji podziemnych, robót ziemnych i konstrukcji oporowych z funcją F+S+D ( FILTRACJA + SEPARACJA + DRENAŻ )

TEFOND PLUS STAR - geomembrana kubełkowa.

TEFOND PLUS STAR

jest wytłaczaną membraną z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE) tzw. membraną kubełkową, z systemem mechanicznego łączenia brzegów, ochrona i podwójna wodoszczelność - dwiema uszczelkami elastomerobitumicznymi. Membrana 650g - paski kleju bitumicznego.

Tefond Plus STAR - membrana kubełkowa. Wytłoczenia membran zostały zaprojektowane w kształcie pięcioramiennych gwiazdek, celem uzyskania produktu o wysokiej odporności na ściskanie przy zachowaniu mniejszej (w stosunku do folii pierwszej generacji) masie.

Izolacja wodoszczelna fundamentów

W przypadku posadowienia poniżej poziomu wody gruntowej i stałym kontakcie płyt fundamentowych z wodą, do dolnej warstwy należy dołożyć jedną lub dwie gładkie i nieprzerwane izolacje wodoszczelne. Izolacja ta zostanie następnie połączona z pionową izolacją ściany. Zanim zbrojenie konstrukcyjne fundamentu zostanie ułożone, Tefond Plus musi być zainstalowany wytłoczeniami ku górze aby zabezpieczyć osłonę wodoszczelną przed przebiciem przez pręty stalowe i aby stworzyć odpowiednią powierzchnię dla płyty. Ta druga warstwa izolacji będzie następnym zabezpieczeniem przeciw wodzie gruntowej.

Izolacja tarasów

Tefond Plus zabezpiecza izolację wodoodporną przed uszkodzeniami powstającymi w trakcie układania na niej materiału; tworzy drugą warstwę izolacji wodoszczelnej, która stanowi kolejną ochronę przed przeciekami wodnymi; jest idealną podporą dla wszystkich typów podkładów przy tarasach przechodnich lub dla dachów płaskich bez innego przeznaczenia; kieruje wodę przeciekającą z podłogi lub żwiru do rur odwadniających. Fundamenty w bezpośrednim konatkcie z gruntem

Tefond Plus dzięki właściwościom fizycznym i mechanicznym jest membraną trwale odporną na gaz radon, wodę, odporną na zgniatanie i stąd doskonałym podłożem do montażu zbrojenia płyt i fundamentów. Ma on jeszcze dwie zalety: rozkłada obciążenie, uszczelnia i oddziela budynek od gruntu. Izolacja kanałów

OCHRONA KONSTRUKCJI DROGOWYCH

Dzięki wysokiej wytrzymałości materiałów składowych TEFOND PLUS STAR jest systemem, który może być stosowany na wielkich budowach. Wyrób ten skupia w sobie cztery cechy charakterystyczne: ochronę, mechaniczną wodoszczelność, odwodnienie i stabilizację grunu.

USZCZELNIENIE I ODWODNIENIE KONSTRUKCJI DROGOWYCH

Coraz częściej pojawiają się żądania ochrony wód nawierzchniowych i gruntowych przed zanieczyszczeniami spływającymi z dróg i przesączającymi się przez powierzchnię do podłoża. TEFOND PLUS i TEFOND PLUS STAR są idealnymi materiałami do uszczelniania konstrukcji drogowych.

RENOWACJA TUNELI

Przy renowacji istniejących tuneli TEFOND PLUS STAR jest układany między starą uszkodzoną konstrukcją i nowym płaszczem betonowym. TEFOND PLUS STAR zabezpiecza całą konstrukcję przed czynnikami chemicznymi obecnymi w wodzie gruntowej, całkowicie uszczelnia a więć przeciwdziała rozmyciu betonu i odprowadza zebraną wodę do rur drenażowych umieszczonych po bokach tunelu.

Zobacz również:   Geomembrana PEHD     Geomembrana kubełkowa     Drenaż folią kubełkową     Folia EPDM

Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tym serwisie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.
Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu handlowego.