Geosiatka. Geosiatka szklana GLASSTAR. Geosiatka Glasstech, geokompozyt szklany Glasstech, do bitumu, AT IBDiM, wytrzymałość 70/60 kN/m, 120 kN/m, 280/200kN/m, siatka szklana

Geosiatka szklana, geokompozyt Glasstar do asfaltu

https://surobud.pl/geosyntetyki

geosyntetyki   Kontakt


Geowłóknina


Geosiatka


Geotkanina


Geokrata


Mata
przestrzenna


z siatkš stalowš


Biowłóknina


  Ekomata
Geomembrana


Geomembrana dach.


Geomem kubełkowa
Gabiony, kosze


Kratka
parkingowa


Kocie oczka

SUROBUD
Marian Słobiński
Tel. 531 680 530

O (nie)używaniu ciasteczek przez serwis.

© Surobud

Geosyntetyki Glasstar


GEOSIATKA SZKLANA

Geosyntetyki Glasstar produkowane są wg niepublikowanej wiedzy technologicznej producenta w dwóch odmianach ze względu na budowe;

- siatka - zwana dalej siatka Glasstar, - kompozyt - siatka Glasstar połączona z włókniną polipropylenową zwany dalej kompozytem Glasstar.

Siatka drogowa Glasstar uformowana jest z nici z włókien szklanych. Wzdłużne i poprzeczne ułożenie nici (osnowa i wątek) tworzą oczka geosiatki o wymiarach nominalnych 20 mm x 20 mm lub
25 mm x 25 mm. Osnowa i watek przeplatane w węzłach w sposób umożliwiający przesuwanie osnowy wzdłuż wątka, co umożliwia dopasowanie przebiegu nici do ułożenia ziaren warstwy asfaltowej. Siatka Glasstar nasączona jest asfaltem w celu:

  • zlepienia włókien szklanych,
  • ochrony włókien przed uszkodzeniem mechanicznym od nieduzych sił,
  • ochrony przed działaniem substancji chemicznych,
  • polepszenia przyczepności do warstw asfaltowych.
Geosyntetyki Glasstar produkowane są w kilku rodzajach ze względu na wytrzymałość na rozciąganie. siatki Glasstar (" wytrzymałość w kierunku podłużnym"/"wytrzymałość w kierunku poprzecznym" w kN/m): ~ 50/50 (oczka siatki Glasstar 25mm x 25 mm), do 120/120 (oczka siatki Glasstar 20 mm x 20 mm).

Kompozyt Glasstar może zawierać jedną warstwę włókniny polipropylenowej o gramaturze 50 g/m2 lub dwie warstwy włókniny polipropylenowej o gramaturze 25 g/m2 każda przymocowane obustronnie do siatki Glasstar, które w opisie wyróżnia symbol:
- Wl - siatka Glasstar połączona jednostronnie z włókniny,
- W2 - siatka Glasstar połączona dwustronnie z włókniną.

Geosyntetyki Glasstar stosowane zgodnie z przeznaczeniem i zaleceniami podanymi w AT IBDiM są odporne na czynniki środowiskowe występujące w konstrukcji dróg i innych obiektów o charakterze komunikacyjnym, w ilościach i stężeniu typowym dla tych obiektów.

geosiatka

Carbophalt Do Gruntu Stalowa Armatex Do bitumu Tensar Sztywne węzły

Polyfelt Wp40 St Road Mesh Georuszt Hatelit

Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tym serwisie sš znakami zastrzeżonymi dla ich właœcicieli i zostały użyte wyłšcznie w celu identyfikacji.
Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu handlowego.