Geomembrana Kubełkowa z PEHD
TEFOND HP

Kontakt do: SUROBUD Marian Słobiński   biuro@surobud.com.pl

Folie kubełkowe

Geomembrany kubełkowe. TEFOND HP, geomembrany wytłaczane

Tefond HP z polimerobitumiczną uszczelkąTEFOND HP Geomembrany do stosowania m. in. w systemach izolacji zewnętrznych, ścian, fundamentów, tarasów, stropów, stropodachów, "zielonych dachów" oraz w inżynierii lądowej do odwadniania: dróg i powierzchni obciążonych ruchem, dróg kolejowych, zbiorników wodnych, i zapór, kanałów, tuneli i konstrukcji podziemnych, robót ziemnych i konstrukcji oporowych z funcją F+S+D ( FILTRACJA + SEPARACJA + DRENAŻ )

GEOMEMBRANA KUBEŁKOWA

Wodoszczelność i wysoka odporność.

TEFOND HP

Tefond jest wytłaczaną membraną z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE) z systemem mechanicznego łączenia brzegów oraz dwiema uszczelkami elastomerobitumicznymi.

OCHRONA KONSTRUKCJI DROGOWYCH
PRZEZ STOSOWANIE GEOMEMBRANY KUBEŁKOWEJ

Dzięki wysokiej wytrzymałości materiałów składowych TEFOND HP jest systemem, który może być stosowany na wielkich budowach. Wyrób ten skupia w sobie cztery cechy charakterystyczne: ochronę, mechaniczną wodoszczelność, odwodnienie i stabilizację grunu.

USZCZELNIENIE I ODWODNIENIE KONSTRUKCJI DROGOWYCH

Coraz częściej pojawiają się żądania ochrony wód nawierzchniowych i gruntowych przed zanieczyszczeniami spływającymi z dróg i przesączającymi się przez powierzchnię do podłoża. TEFOND PLUS i TEFOND HP są idealnymi materiałami do uszczelniania konstrukcji drogowych.

RENOWACJA TUNELI

Przy renowacji istniejących tuneli TEFOND HP jest układany między starą uszkodzoną konstrukcją i nowym płaszczem betonowym. TEFOND HP zabezpiecza całą konstrukcję przed czynnikami chemicznymi obecnymi w wodzie gruntowej, całkowicie uszczelnia a więć przeciwdziała rozmyciu betonu i odprowadza zebraną wodę do rur drenażowych umieszczonych po bokach tunelu.


Zobacz parametry

Oraz

inne membrany: Geomembrana kubełkowa   Drenaż folią kubełkową Folia EPDM   Geokompozyt z geowłókninąGeomembrana PEHD

O (nie)używaniu ciasteczek przez serwis.

Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tym serwisie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.
Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu handlowego.